Jmenuji se Veronika Rubínková, i když mi některé weby přisuzují tolik příjmení, že jsem přinejmenším sňatková podvodnice. Proto jsem se v roce 2016 radši vdala a přijala i manželovo příjmení, takže mám dvě:-)

Nejsem ani historik, ani záhadolog ani žádná jiná kolonka:-) Ale psaní mě baví odmalička a mým snem bylo a je stát se spisovatelkou a psát romány. K tomu ale vede trnitá cesta.

Narodila jsem se 16.05. 1980. Ráda píšu, cestuji a vrhám se po hlavě do všech možných dobrodružství. Napsala jsem několik knížek (seznam níže) a podle jedné z nich se jmenují tyto stránky. Stránky i knihy mají sloužit k pobavení a inspiraci k cestování. Do komentářů můžete vkládat i své vlastní zážitky a inspirovat tím další čtenáře. Pokud znáte zajímavé příběhy,  osudy, či jste slyšeli nějaká zajímavá vyprávění ať už ze současnosti nebo z historie, neváhejte mě kontaktovat. Ráda bych, aby tyto stránky přinášely radost, nikoliv zlobu a zášť, se kterou se občas setkávám. Proto pohlížejme na tento web stejně jako na život – s nadhledem a humorem:-)

 

Jsem autorkou těchto knih o záhadách:

 

Šumava tajemná – Po stopách záhad a přízraků (Plot)

Šumava ještě tajemnější – Přízraky znovu ožívají (Plot)

Prokletá místa Čech a Moravy (Plot)

Tajemné síly Čech a Moravy (Plot)

Prokletá a tajemná místa Čech a Moravy (Grada)

 

A nově autorkou svého prvního románu! Bude se jmenovat 

STAVENÍ CHRISTLHOF a vyjde v nakladatelství Moba pravděpodobně v srpnu 2020.